Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
15:00
GUI/SGF
Kristrup B
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 486
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:40
Grundfør UI
Harlev IK
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Grundfør UI
VH Fodbold
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Grundfør UI
IF Mols
U10 Piger B/C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:30
IF Mols
SIF Assentoft (B)
U10 Piger B/C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
SIF Assentoft (B)
Grundfør UI
U10 Piger B/C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
IF Mols
Grundfør UI
U10 Piger B/C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
SIF Assentoft (B)
IF Mols
U10 Piger B/C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:30
Grundfør UI
SIF Assentoft (B)
U10 Piger B/C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Grundfør UI
FAML, Århus
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Grundfør UI
Korsholm IF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
GUI/SGF
Viborg Sdrm. IK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
GUI/SGF
Herskind B
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 486
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Grundfør UI
Søften GF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
GUI/SGF
HEI
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:40
Grundfør UI
BK 22
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Grundfør UI
Hornslet IF
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Grundfør UI
Thorsø/Tungelund IF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Grundfør UI
Brabrand IF
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
GUI/SGF
FC Silkeborg
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 486
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
GUI/SGF
Kolind/Perstrup IF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|